service-image
MEDACCESS

O firmie

Specjalizujemy się w dostarczaniu na rynek szpitalny najwyższej jakości produktów na oddziałach nefrologii, kardiologii, onkologii oraz żywienia pozajelitowego. Ideą oraz obszarem, w którym się specjalizujemy są procedury związane i wymagające dostępu naczyniowego. Ta idea jest zapisana w nazwie naszej Firmy. Inicjalnym działem w naszej firmie była dializoterapia.

W roku 2015 Utworzyliśmy drugi dział kardiologii i do dzisiaj praca w tych obszarach stanowi nasz fundament. Nasza firma stale się powiększa i udoskonala – chcemy zapewnić najwyższy poziom obsługi naszym partnerom.

service-image
MEDACCESS

Misja

Medaccess to firma, która stawia na partnerstwo i współpracę. Chcemy zagwarantować naszym odbiorcom komfort oraz bezpieczeństwo poprzez dostarczanie najwyższej jakości specjalistycznego sprzętu oraz produktów medycznych. Promujemy produkty, które mają poprawić jakość pracy sektora medycznego i jednocześnie wpłyną na jakość życia i leczenia pacjentów. Stawiamy na profilaktykę, propagujemy nowe możliwości, ale też doceniamy i szanujemy sprawdzone rozwiązania.

service-image
MEDACCESS

Wizja

Medaccess współpracuje z dostawcami produktów najwyżej jakości. Chcemy, aby produkty proponowane przez naszych przedstawicieli budziły zaufanie i wiarę, że są to rozwiązania najlepsze. Dzięki temu chcemy być partnerami zarówno dla producentów sprzętu medycznego jak i dla lekarzy, pielęgniarek i opiekunów osób chorych. Mamy nadzieję, rozwijać się równie dynamicznie jak do tej pory i odpowiadać na potrzeby rynku.

fun-facts

10

Lat doświadczenia

fun-facts

20

Produktów w ofercie

fun-facts

5

Przedstawicieli

fun-facts

250

Współpracujących ośrodków